En İyi Araştırma Ödülünü Aldık

21-25 Ekim 2014 tarihleri arasında Antalya’da XXV. Ulusal Dermatoloji Kongresi’ne katıldık. Kongre gerçekten çok kaliteli organize edilmişti. Valör bu işi iyi yapıyor. Türk Dermatoloji Derneği’ni de her açıdan kutlamak lazım. Binden fazla uzman doktoru kapsayan bir kongreyi aksamadan düzenlemek ve tamamlamak kolay iş değil. Keyifli geçen bu kongrede kısa bir süre önce yayınlanmış olan telemikroskopi çalışmamızı sunduk.

FotoBu çalışmanın tam metnini okumak isteyen ve akademik/kütüphane erişimi olan buradan buyursun. Erişimi olmayan da özetini okuyabilir ya da benden isteyebilir.

Referans: Senel E, Sabancilar E, Mansuroglu C, Demir E. A preliminary study of the contribution of telemicroscopy to the diagnosis and management of skin tumours in teledermatology. Journal of telemedicine and telecare. May 1 2014;20(4):178-183

Kongrede bildiri olarak yayınladığımız çalışmalardan biri, değerli dostum Emre Demir ile yaptığımız araştırma idi. “Dünya ülkelerinin teletıp ve teledermatoloji yayınları üretkenlikleri: 1980-2013 yıllarını kapsayan bibliyometrik bir çalışma” isimli çalışmamız ile en iyi araştırma ödülü aldık. Bu araştırmamız, bir dermatoloji dergisinde halihazırda yayına kabul edilmiş durumda. Teledermatoloji sitemizde çalışma ÇALIŞMA-2014-04 kodu ile yer alıyordu.

Çalışmamızı değerlendiren ve ödüle layık gören Türk Dermatoloji Derneği’ne ve sayın hocalarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Araştırmamız yayımlandığında tam metin olarak bu siteden okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Yazıyı beğendiniz mi? Paylaşın ya da takip edin: