Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi (International Traditional and Complementary Medicine Congress)

By | Nisan 23, 2018

Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi (International Traditional and Complementary Medicine Congress) Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde İstanbuk Kongre Merkezi’nde 19-22 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

 

Bu kongrede davetli konuşmacı olarak 21 Nisan 2018 tarihinde yaptığım Apiterapi ve Klinik Uygulamaları (Apitherapy and Clinical Applications) sunumunu izlemek isterseniz bu siteye bağlanabilirsiniz.

 

sunumu pdf olarak indirmek isterseniz bu linki tıklayın  (Tam metin olarak yayımlanacağı için bu sayfadan link kaldırıldı, tam metin yayımlandığında yeni link eklenecektir).

5 thoughts on “Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi (International Traditional and Complementary Medicine Congress)

 1. Pingback: Apiterapi Literatürünün Bibliyometrisi (Bibliometric analysis of apitherapy literature) – Doç.Dr. Engin Şenel'in Güncesi

 2. hamdullah

  engin bey benim rahatsızlığımı bi çözebilsenizde tıp tarihine geçebilseniz yıllardır tanımlanamayan ve çözülemeyen bir cilt rahatsızlığım var. ne zaman döneceksiniz bana

  Reply
  1. Engin Şenel Post author

   Randevu alır gelirseniz yardımcı olmaya çalışırım, geçmiş olsun.

   Reply
 3. Yahya Ömür

  İyi günler Engin bey kongredeki sunumunuz pdf olarak açılmıyor. sunuma nasıl ulaşabiliriz

  Reply
  1. Engin Şenel Post author

   Yahya Bey, sunumlar tam metin olarak yayımlanacağı için buradan kaldırmak durumunda kaldım. Tam metin yayımlandığında bu sayfaya ekleme yapacağım.

   Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.